Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+  | 

Godziny konsultacji dla uczniów lub rodziców


Godziny konsultacji dla uczniów lub rodziców nauczyciel iLiceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Nadarzynie w roku szk. 2022/2023 zgodnie z art. 42 ust.2f ustawy Karta Nauczyciela (Dz. U. 2021, poz 1762 ze zm.)

 

 

Lp. Nazwisko i imię  Termin konsultacji Sala
1 Armista Agnieszka wtorek 15.05-15.35 - co dwa tyg. pok naucz
2 Bakalarski Henryk środa 13.30-14.30 - co dwa tyg. pok naucz
3 Bartnik Dorota poniedziałek 7.30-8.00; piątek 13.30-14.00 46
4 Bąbel Tomasz środa 8.00-9.00 LTC
5 Berdowska - Sarniak Paula poniedziałek 8.20-8.50; środa 8.50-9.20 pok naucz
6 Bielawska Karolina wtorek 8.50-9.50 29
7 Borkowski Leszek poniedziałek 7.30-7.55; wtorek 14.15-14.50 52
8 Bugała Anna piątek 12.00-13.00 biblioteka
9 Chruściak Elżbieta poniedziałek 15.10-16.10 37
10 Dąbrowski Daniel środa 15.15-16.15 6/pok naucz
11 Depa-Jakuczun Mariola czwartek 14.20-15.20 12
12 Drzewiecka - Fietkiewicz Magdalena wtorek 08.35-09.35 2
13 Drzewucka Magdalena środa 14.00-15.00 gabinet
14 Fijałkowska-Świostek Monika środa 12.20 -13.20 43
15 Gąsiorowska Elżbieta poniedziałek 7.30-8.00; środa 7.30-8.00 14
16 Haba-Czajńska Agnieszka  piątek 12.20 -13.20 hala
17 Kędziora Aneta poniedziałek 9.40-10.10; piątek 15.10-15.40 39/pok naucz
18 Korzeń Renata środa 14.15-15.15 11
19 Kowalczyk Lilja czwartek 08.00-09.00 biblioteka
20 Książkiewicz Izabela piątek 15.10-16.10 pok naucz
21 Księżycki Sławomir wtorek 13.30 -14.30 pok naucz
22 Kuśmierczyk Jarosław wtorek 13.30 -14.30 pok naucz
23 Lis Joanna wtorek 07.50-08.50 41/pok naucz
24 Łaszczewska Beata poniedziałek 7.45-8.45 8
25 Marczewska Katarzyna piątek 15.10-16.10 41
26 Matusiak Maria zajęcia indywidualne *****
27 Michalska Agnieszka czwartek 13.30-14.30 pok naucz
28 Michalska Żaneta poniedziałek 07.55-08.55 pok naucz
29 Milankiewicz Łukasz poniedziałek 13.30-14.30 hala
30 Milczarek Magdalena czwartek 15.05-16.05 hala
31 Napiórkowski Piotr czwartek 14.20-15.20 hala
32 Olszewska - Pietrzyk Małgorzata czwartek 15.10-16.10 21/pok naucz
33 Ostrowski Andrzej czwartek 7.30-8.00; piątek 7.30-8.00 pok naucz
34 Perdjon Danuta wtorek 13.30-14.30 15
35 Pietraszko Maciej środa 08.00-09.00 LTC
36 Raczkowski Filip środa 08.00-09.00 LTC
37 Rolak Dariusz środa 08.00-09.00 LTC
38 Rożniecka Katarzyna piątek 7.30-8.00; 9.40-10.10 pok naucz
39 Sikorska-Lis Jolanta poniedziałek 13.30-14.30 pok naucz
40 Skrzypczak Leszek czwartek 14.00-15.00 gabinet
41 Smejda Bogumiła poniedziałek 14.20-15.20 12/pok naucz
42 Strzelecka Katarzyna poniedziałek, czwartek, piątek 7.40-8.00 pok naucz
43 Syrek Beata poniedziałek 14.20-15.20 26/pok naucz
44 Waluda Radosław środa 15.55-16.55 LTC
45 Wierzbicki Piotr środa 16.00-17.00 LTC
46 Zboina Agnieszka środa 08.00-09.00 45
47 Zyskowska Adela wtorek 15.00-16.00 - co dwa tyg. LTC
48 Żwirska Agnieszka wtorek 16.00 -17.00 - co dwa tyg. 6/pok naucz
49 Żwirski Marek wtorek 16.00-17.00 10




©2017 Liceum Ogólnokształcące w Nadarzynie
Deklaracja dostępności   |   Projekt i realizacja: 10M