Godzin konsultacji dla uczniów lub rodziców nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Nadarzynie w roku szk. 2023/2024 zgodnie z art. 42 ust.2f ustawy Karta Nauczyciela (Dz. U. 2021, poz 1762 ze zm.)
1 | Bakalarski Henryk | czwartek 16.00 -17.00 | 6 |
2 | Bartnik Dorota | środa 7:30 - 8:30 | pok.naucz. lub 46 |
3 | Berdowska - Sarniak Paula | poniedziałek 7:30-8:00, czwartek 7:30-8:00 | pok. naucz. lub 16 |
4 | Bielawska Karolina | wtorek: 15:05-16:05 | 35 |
5 | Bugała Anna | pt 12.00-13.00 | |
6 | Chruściak Elżbieta | poniedziałek: 16.00 - 16.45 | 37 |
7 | Dąbrowski Daniel | poniedziałek: 14:15 - 15:15 | pokój nauczycielski |
8 | Drzewiecka Magdalena | Wtorek 7:30-8:00, czwartek 7:30-8:40 | Sala nr 2 |
9 | Drzewucka Magdalena | Sroda : 8:50-9:20 | |
10 | Fallach Małgorzata | wtorek 7.30 - 8.00 i piątek 7.30 - 8.00 | pokój nauczycielski |
11 | Fijałkowska Monika | śr,czw,pt. 7.40-8.00 | 43 |
12 | Gąsiorowska Elżbieta | poniedziałek, piątek 7.30- 8.00 | 14 |
13 | Haba-Czajńska Agnieszka | wtorek 7:50-8:50 | pokój nauczycieli wf |
14 | Kędziora Aneta | środa 13:30 - 14:00 i piątki 15:10 - 15:40 | pok naucz lub 39 |
15 | Korzeń Renata | poniedziałek 14.30-15.30 | 11 |
16 | Kowalczyk Lilja | wtorek 12.25-13.10 środa 13.15-13.30 | biblioteka |
17 | Książkiewicz Izabela | piątek 14.15-15.15 | pokój nauczycielski |
18 | Księżycki Sławomir | wtorek 13.10 - 14.10 | pokój nauczycielski |
19 | Kuśmierczyk Jarosław | wtorek 13:30 - 14:15 | |
20 | Lis Joanna | poniedziałek 8:30 - 9:30 | |
21 | Łaszczewska Beata | wtorek 13.30- 14.30 | 8 |
22 | Marczewska Katarzyna | czwartek 14.20-15.20 | 34 |
23 | Michalska Agnieszka | Wtorek 7.30-8.00, czwartek 7.30 - 8.00 | pokój naucz lub 34 |
24 | Michalska Żaneta | Środa 15.05-15.50 | pokój nauczycielski |
25 | Milankiewicz Łukasz | środa 12.10-13.10 | |
26 | Milczarek Magdalena | Środa 14. 15-15.15 | Hala sportowa |
27 | Napiórkowski Piotr | poniedziałek 15.05 -16.05 | hala sportowa |
28 | Olszewska - Pietrzyk Małgorzata | czwartek 14.20-15.20 | 21 |
29 | Ostrowski Andrzej ks. | poniedziałek 9.05-9.35 | pok. naucz. |
30 | Sikorska-Lis Jolanta | piątek 14.00 - 15.00 | |
31 | Skrzypczak Leszek | czw. 14.00-15.00 | |
32 | Strzelecka Katarzyna | pon. 7.40-8.00, śrd. 7.40-8.00, pt. 7.40-8.00 | s.29 lub pok.naucz. |
33 | Syrek Beata | środa 14.20-15.20 | poknaucz. |
34 | Wierzbicki Piotr | pn 15.55-16.55 | pok. naucz |
35 | Zboina Agnieszka | środa 8.00-9.00 | pokój pedagoga |
36 | Żwirska Agnieszka | wtorek 14.30-15.00 | 6 |
37 | Żwirski Marek | wtorek 14:20-15:40 | 10 |