Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+  | 

Wychowawcy klas i wychowawcy społeczni


 

  

Wychowawcy klas

2021/2022

 

Klasa Ia lingwistyczno-matematyczna

 p. A. Kędziora                            sala   39 - piętro

Klasa Ib prawno-medialna

 p. B. Syrek                                sala   26 - parter

Klasa Ic Medyczno-lingwistyczna

  p. Ł. Milankiewicz                       sala   10 - parter   

Klasa Id  mistrzostwa sportowego 

 p. F. Raczkowski                         sala   52 - piętro

 


Klasa II a matematyczno-lingwistyczna

p. P. Berdowska-Sarniak     sala 16 - parter
Klasa II b społeczno-medialna

p. P. Napórkowski               sala 41-piętro
Klasa II c przyrodniczo-medyczna

p. E. Gąsiorowska               sala 14-parter
Klasa II d mistrzostwa sportowego

p.T. Bąbel                          sala 4-parter -1

 

 

 

Klasa III a  matematyczno-lingwistyczna

p. D. Bartnik                                   sala 46 - piętro
Klasa III b społeczno-medialna

p. M. Olszewska-Pietrzyk                 sala 21 - parter
Klasa III c przyrodniczo-medyczna

p. A. Haba-Czajńska                       sala 37 - piętro
Klasa III d matematyczno-lingwistyczna

p. B. Smejda                                 sala 12 - parter
Klasa III e społeczno-medialna

p. K. Strzelecka                             sala 29 - piętro
Klasa III f przyrodniczo-medyczna

p. B. Łaszczewska                          sala 8 – parter
Klasa III g mistrzostwa sportowego

p. G. Szoka                                  sala 43 - piętro
Klasa III h mistrzostwa sportowego

p. D. Rolak                                  sala 2 - parter

 

 

 

 

Wychowawcy społeczni 

 

 

I A      p. Dorota Cichorska

I B       p. Daniel Dąbrowski

I C       p. Katarzyna Rożniecka

I D      p. Piotr Wierzbicki

 

II A     p. Izabela Książkiewicz

II B     p. Agnieszka Zboina  

II C     p. Żaneta Michałowska

II D     p. Elżbieta Chruściak

 

III A   p. Mariola Depa-Jakuczun

III B    p. Marek Żwirski

III C    p. Leszek Borkowski

III D   p. Magdalena Drzewiecka  

III E    p. Małgorzata Nowak

III F    p. Renata Korzeń

III G   x. Andrzej Ostrowski

III H   p. Jolanta Sikorska-Lis

 

 

 

 

 

 





©2017 Liceum Ogólnokształcące w Nadarzynie
Deklaracja dostępności   |   Projekt i realizacja: 10M