Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+  | 

Projekt: I Ty zostaniesz olimpijczykiem


Nasi gimnazjaliści: Wiktoria Nowrotek, Iga Fabianowska, Karol Pośpiech i Filip Steć pod opieką nauczycielki chemii p. Bogumiły Smejdy wzięli udział w ogólnopolskim projekcie Polskiego Towarzystwa Chemicznego i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego „ I Ty zostaniesz Olimpijczykiem”.

 

Projekt realizowany był w dniach 25-30 września na Wydziale Chemii UW i obejmował m.in. 24 godziny lekcyjne zajęć laboratoryjnych z chemii nieorganicznej, analitycznej i organicznej oraz 8 godzin lekcyjnych ćwiczeń rachunkowych.

 

Po zakończeniu każdych zajęć 48 uczniów z całej Polski pisało krótkie kartkówki, a punkty uzyskane w ten sposób sumowano. Na zakończenie wyłoniono 4 najlepsze drużyny do rozegrania meczu chemicznego.

 

Gimnazjaliści z Nadarzyna okazali się najlepsi i zostali zwycięzcami w klasyfikacji drużynowej. W klasyfikacji indywidualnej również spisali się na medal - pierwsze miejsce zdobyła Wiktoria Nowrotek, a trzecie Iga Fabianowska.

 

Naszym uczniom nagrody wręczył Wiceminister Edukacji Maciej Kopeć. GRATULUJEMY!!

©2017 Liceum Ogólnokształcące w Nadarzynie
Deklaracja dostępności   |   Projekt i realizacja: 10M