Zakończenie roku klas czwartych

W naszej szkole podniosłe chwile - pożegnaliśmy dziś naszych najstarszych uczniów - pierwszy rocznik czteroletniego liceum  od dziś to już oficjalnie Absolwenci i Abiturienci

Szczególne gratulacje składamy naszym wyróżnionym uczniom:

Najlepszą absolwentką jest Julia Wilczak

Statuetkę super wolontariusza otrzymała Kasia Grzybowska

Nagrodę super sportowca otrzymała Daria Duralak

Kasia Grzybowska oraz Maria i Hanna Kozak otrzymały dodatkowo podziękowania za pracę wolontariacką na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nagrody za świetne wyniki z języka angielskiego i udział w licznych projektach językowych otrzymali: Kacper Burzyński, Weronika Janus, Alan Szacherski.

Weronika Janus została wyróżniona za bardzo dobre wyniki w nauce, za działalność prospołeczną i wolontariacką oraz nagrodą ufundowaną przez ks. Jarosława Kuśmierczyka za aktywny udział w harcerstwie.

Z kolei licealiści zaangażowani w projekt Uskrzydleni  otrzymali nagrody za działalność artystyczną. Nagrody te, jak i nagrodę dla W. Janus ufundowała Rada Rodziców.

Drodzy Absolwenci, życzymy Wam powodzenia na maturach  a na czas majówki odpoczynku  i skutecznych powtórek

Zapraszamy na fotorelację z dzisiejszego uroczystego dnia .