Uroczystość nadania szkole imienia Jana Pawła II

W 40.rocznicę wyboru kadr. Karola Wojtyły, metropolity krakowskiego na Stolicę Piotrową, Liceum Ogólnokształcące w Nadarzynie otrzymało zaszczytne imię JANA PAWŁA II. Uroczystości rozpoczęły się uroczystą mszą św. sprawowaną przez Jego Ekscelencję Ks. Bp. Rafała Markowskiego w kościele parafialnym w Nadarzynie. Następnie w holu głównym LO pan dyrektor Leszek Skrzypczak powitał dostojnych gości i poprosił o odsłonięcie pamiątkowej tablicy. W dalszej części uroczystości zaproszeni goście udali się do auli, gdzie uczniowie pod kierunkiem pani Beaty Syrek i Marka Pakuły zaprezentowali program artystyczny. Scenografię przygotowała pani Agnieszka Żwirska. Po programie nastąpiło ślubowanie klas pierwszych i przemówienia zaproszonych gości m.in. wójta gminy pana Dariusza Zwolińskiego, pani Agnieszki Kuźmińskiej z Rady Powiatu Pruszkowskiego oraz dyrektorów placówek oświatowych z terenu gminy Nadarzyn.

fot:M. Żwirski, M.Fijałkowska,M.Kolecka