Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+  | 

Spotkanie z Prezesem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Nadarzyn-Raszyn-Michałowice10 stycznia odbyło się spotkanie z Prezesem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Nadarzyn-Raszyn-Michałowice Panem Jakubem Dorosz-Kruczyńskim.
Uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem "Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich-Europa Inwestuje w Obszary Wiejskie". Podczas dyskusji uczniowie przedstawili swoje pomysły dotyczące rozwoju ich aktywności:
✔️stworzenie przestrzeni, w której mogliby organizować turnieje szachowe i gier planszowych,
✔️przeglądy teatralne,
✔️koncerty zespołów młodzieżowych,
✔️warsztaty motywacyjne.
Było to niezwykle motywujące i wartościowe spotkanie, za którego zorganizowanie dziękujemy p. Magdalenie Drzewuckiej.

©2017 Liceum Ogólnokształcące w Nadarzynie
Deklaracja dostępności   |   Projekt i realizacja: 10M