Spotkanie z Prezesem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Nadarzyn-Raszyn-Michałowice

10 stycznia odbyło się spotkanie z Prezesem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Nadarzyn-Raszyn-Michałowice Panem Jakubem Dorosz-Kruczyńskim.
Uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem "Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich-Europa Inwestuje w Obszary Wiejskie". Podczas dyskusji uczniowie przedstawili swoje pomysły dotyczące rozwoju ich aktywności:
✔️stworzenie przestrzeni, w której mogliby organizować turnieje szachowe i gier planszowych,
✔️przeglądy teatralne,
✔️koncerty zespołów młodzieżowych,
✔️warsztaty motywacyjne.
Było to niezwykle motywujące i wartościowe spotkanie, za którego zorganizowanie dziękujemy p. Magdalenie Drzewuckiej.