ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W NADARZYNIE

20 października o godzinie 11.00 miało miejsce historyczne wydarzenie. W poczet nowo powstałego liceum ogólnokształcącego w Nadarzynie przyjęto 43 pierwszoklasistów .W trakcie ceremonii ślubowania uczniowie klasy IA i IB zobowiązali się do przestrzegania najważniejszych życiowych i szkolnych wartości. Wygłaszając rotę zobowiązali się do godnego reprezentowania szkoły, w której honor, odpowiedzialność i szacunek są nadrzędnymi wartościami.

W tym niezwykle uroczystym dniu gościliśmy przedstawicieli urzędu i rady gminy Nadarzyn, nauczycieli, rodziców a także gimnazjalistów, którzy w przyszłości, miejmy nadzieję, dołączą do grona naszych licealistów.

Kolejnym punktem uroczystości było zaprezentowanie  programu artystycznego przez naszych pierwszoklasistów i ich wychowawczynie ,  Joannę Lis i Magdalenę Drzewiecką. Występ „ z przymrużeniem oka” , w radosnej atmosferze skierowany był do uczących w liceum nauczycieli, którym dedykowane były polskie piosenki oddające ich charakter i nawiązujące do nauczanych przez nich przedmiotów.  Największe brawa dostała piosenka „ Jesteś Bohaterem” z repertuaru Michała Szpaka odśpiewana i „ odtańczona” dla prawdziwego bohatera naszego liceum, dyrektora Leszka Skrzypczaka.

Zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestniczenia w życiu naszej szkoły. Chcielibyśmy by atmosfera panująca w naszym liceum sprzyjała nauce i by nauka stała się przyjemnością. Chcielibyśmy łączyć przyjemne z pożytecznym. Dziękujemy młodzieży za dotychczasowe zaangażowanie i mamy nadzieję, że ten ważny dla nas  wszystkich dzień będzie dobrym  początkiem tworzącej się historii.

ŚLUBUJEMY!

Magdalena Drzewiecka – Fietkiewicz