Siatkarki Liceum w Nadarzynie wygrały pierwszy etap Mistrzostw powiatu Pruszkowskiego!

Dnia 18.12.17r w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie odbył się turniej piłki siatkowej szkół ponadgimnazjalnych. Licealistki z Nadarzyna wygrały dwa spotkania 2:0. W pierwszym meczu pokonały zespół gospodarza turnieju, w drugim meczu odniosły zwycięstwo z Zespołem Szkół im.F.Nansena z Piastowa.
Gratulacje dla dziewcząt tym bardziej, że wystąpiły one w okrojonym składzie. Brawa dla dziewcząt bardziej doświadczonych za wsparcie dla swoich koleżanek, które debiutowały w tym turnieju na parkiecie. Finał w środę 20.12.17 w Pruszkowie.