Sezon wycieczkowy w LO!

W ramach szkolnej akcji ZWIEDZAMY ŚWIAT, w dniach 2.06-07.02 odbyła się wycieczka uczniów z klasy 1a, 1b, 2a i 2b do jednego z piękniejszych regionów Włoch - TOSKANII. Uczniowie zwiedzali Florencję, Sienę, Pizę, San Gimignano i Bolonię - miasto muzyków. To był świetnie spędzony czas. Opiekunowie p. Beata Łaszczewska, p. Dorota Bartnik i p. Renata Korzeń

21 maja klasa 1b miała okazję pointegrować  się w TEPFactor - parku rozrywki. Do pokonania był 25 pokojowy labirynt. Był to sprawdzian współpracy w zespole pod kierunkiem p.M.Olszewskiej-Pietrzyk i M. Fallach

A 4 czerwca wykręciliśmy ECO PĘTLĘ!  Trasa prowadziła od Liceum w Nadarzynie przez Pastewnik do Walendowa i z powrotem do Liceum. To wspaniała manifestacja naszej ekologicznej i prozdrowotnej postawy, szczególnie w Światowy Dzień Roweru. Było niezwykle miło, a tempo było solidne. Zachęcamy wszystkich do jazdy rowerem. Przyjemnie i sportowo! Uczniów wspierały p.M. Milczarek i p.M.Olszewska-Pietrzyk.

Kolejna wycieczka to  klasa 1d i Kazimierz Dolny - miejsce poznawania historii i lepszego zrozumienia teraźniejszości. To wspaniałe połączenie świata Kultury (architektura i zabytki) ze światem Natury (wąwozy, zjawiska geologiczne i Wisła ze swoim otoczeniem).Posiłek w lokalnej pizzerii i rejs po Wiśle zwieńczyły całe wydarzenie. Wycieczka odbyła się pod kierunkiem wychowawcy p.S. Księżyckiego i p.L.Kowalczyk.

Klasy 1c i 2c odpoczywały w Energylandii pod opieką p.P.Napiórkowskiego, p.A.Haba-Czajńskiej i p.A.Bugały.

A kolejne klasy już pakują walizki na wycieczkę do Hiszpanii:)

Po więcej szczegółow i relacji z wycieczek zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku!