Kontrast:   normalny wysoki  |  obrazy:   kolorowe czarno-białe  |  Normalny układ strony Szeroki układ strony  |  A- A A+  | 

Projekt: Our LInguistic activities.Uczniowie naszej szkoły biorą udział w projekcie:Our LInguistic activities. Polega on na korespondencji z uczniami ze szkoły w Turcji. Uczniowie wysyłają do siebie filmy, w których pokazują swoje życie. Początkowo, nasz projekt nazwaliśmy FOG (Old Forgotten Games). Pokazywaliśmy wówczas kilka starych, prawie zapomnianych gier, takich jak Raz dwa trzy Baba Jaga patrzy, Wisielec, Państwa Miasta czy Klasy. Później skoncentrowaliśmy się na pokazywaniu tradycji, typowych dla naszych krajów. Zbiegło się to z Bożym Narodzeniem, więc pokazaliśmy zwyczaje wigilijne i dekorowanie pierników. Nasi tureccy partnerzy przysłali nam filmy i zdjęcia o podobnej tematyce. Projekt cały czas trwa, a więcej szczegółów w zakładce UCZNIOWIE: Język angielski w szkole pod linkiem Our LInguistic activities.

©2017 Liceum Ogólnokształcące w Nadarzynie
Deklaracja dostępności   |   Projekt i realizacja: 10M