Integracja klas 1a i 1b

3 lutego klasy 1a i 1b przeżyły swoją pierwszą noc integracyjną w murach naszego liceum.

Uczniowe oglądali "The Social Dilemma" - amerykański dokument mówiący o wpływie mediów społecznościowych na nasze zdrowie psychiczne. Film pokazał również drugą stronę social mediów - specjalistów, których celem jest wywołanie konkretnych reakcji i postaw u użytkowników serwisów internetowych.
Na uczniów czekała także rekreacja: warsztaty, dużo dobrej muzyki i oczywiście pyszna pizza.
Nad tym wyjątkowym projektem czuwały dzielnie p. Beata Łaszczewska, p. Bogumiła Smejda, p. Agnieszka Michalska i p. Karolina Bielawska.