Dzień otwarty w naszym liceum

Dnia 29 marca 2017 roku odbył się pierwszy Dzień Otwarty Liceum Ogólnokształcącego w Nadarzynie. Na ten dzień zaprosiliśmy uczniów z pobliskich miejscowości. Do naszego liceum przybyli uczniowie z Raszyna, Grodziska Mazowieckiego, Żabiej Woli, Pruszkowa i Nadarzyna. W organizację Dnia Otwartego włączyła się cała społeczność szkolna. Rozpoczął się on prezentacją w auli, gdzie przedstawiliśmy ofertę edukacyjną szkoły, wybrane rozszerzenia przedmiotów i zajęcia pozalekcyjne. Po obejrzeniu prezentacji przyszli licealiści mieli możliwość zwidzenia szkoły, w tym pracowni tematycznych, hali sportowej, biblioteki. W pracowniach (chemicznej, fizycznej, językowej, biologicznej, geograficznej i matematycznej) przygotowano pokazy i zadania dla kandydatów z zakresu programu przedmiotów rozszerzonych. W przygotowanie Dnia Otwartego aktywnie włączyli się rodzice, którzy zorganizowali kawiarenkę dla wszystkich gości. Można było zjeść w niej pyszne ciasto i napić się herbaty lub kawy.

Zwiedzający szkołę wypowiadali się bardzo pozytywnie na temat oferty Liceum. Byli pod wrażeniem wyposażenia szkoły i atrakcyjnej dla nich propozycji edukacyjnej. Na kolejny dzień otwarty zapraszamy 13 maja 2017 roku w godz. 10.00 – 13.00.