Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy w partnerstwie z Uniwersytetem Warszawskim oraz Gminami: Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Marki, Milanówek, Nadarzyn, Otwock, Pruszków, Ząbki, Zielonka realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 Bliżej rynku pracy - Zintegrowany System Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego ZIT WOF Celem projektu jest podniesienie wśród 4 445 uczniów 71 szkół z klasami gimnazjalnymi z terenu ZIT WOF kompetencji kluczowych w zakresie budowania ścieżki kariery edukacyjno – zawodowej i poruszania się po rynku pracy.

Szczegóły w zakładce: Uczniowie