ul. Żółwińska 41, 05-830 Nadarzyn, tel. (22) 739-96-90  | 

Zajęcia na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego,W piątek 22 listopada 2019 klasa 1D dzięki współpracy z Uniwersytetem Łódzkim i Stowarzyszeniem ProAktywni wybrała się w podróż zdobywać wiedzę. Po dotarciu na Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego, korzystając z wolnego czasu poczuliśmy się jak studenci i napiliśmy się kawy. Wykład był długi, ale bardzo ciekawy - silnik rakietowy, uciekająca walizka i odlotowe krzesło, a w tym wszystkim fizyka, której się uczyliśmy i którą poznawaliśmy. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Manufaktury posilić się co nieco i wróciliśmy z wiedzą, którą mogliśmy zdobyć w innej formie niż zazwyczaj.

©2017 Liceum Ogólnokształcące w Nadarzynie
Projekt i realizacja: 10M