Warsztaty z dietetykiem – masz wpływ na swoje zdrowie i samopoczucie

Jesteśmy w trakcie spotkań ze specjalistką dietetykiem. Wszyscy uczniowie mogą wziąć aktywny udział w warsztatach i wspólnie zastanowić się nad ważnymi pytaniami: Czy waga ma znaczenie?
Co to znaczy trzymać dietę?, Co to jest skład ciała i dlaczego dobrze jest go kontrolować? Co jeść, by mózg pracował na najwyższych obrotach? Uczniowie będą mogli opisać zespół działań prozdrowotnych, na które mają wpływ, wskażą przeszkody, które utrudniają im osiągnięcie celów związanych ze zdrowiem.
Temat jak rzeka i niezwykle ważny, dlatego warto poznać podstawowe zagadnienia, by poważnie i z odpowiedzialnością a także skutecznie dbać o swoje zdrowie już teraz i w przyszłości. W grudniu zaprosimy na spotkanie rodziców.
Warsztaty odbywają się w ramach Nadarzyńskich Dni Profilaktyki i Zdrowego Trybu Życia.