ul. Żółwińska 41, 05-830 Nadarzyn, tel. (22) 739-96-90  | 

SREBRNE MUSZKIETY 2019 

 Strzelnica SKSS Dragon w Siedlcach gościła 28 maja najlepsze szkolne drużyny strzeleckie Mazowsza. Rywalizowały w konkurencji – karabin sportowy (ksp -40). Nasza drużyna chłopców,  debiutująca w  zawodach  tej rangi reprezentowała Warszawę.  Zajęła  piąte miejsce z wynikiem 954 pkt. Najlepszy indywidualny rezultat osiągnął Bartosz OPŁOCKI (IIIE) – 347 pkt. zdobywając czwarte miejsce. Do  podium zabrakło jednego punktu. Pozostali nasi zawodnicy wystrzelali: Jakub PIĘTKA (IIIB) – 326 pkt., Adrian KRZEMIŃSKI (IIA) – 281 pkt.

Dobry występ w Siedlcach poprzedziły treningi oraz uczestnictwo w Wojewódzkich Zawodach Wieloboju i Dwuboju Obronnego, które odbyły się odpowiednio w kwietniu i maju w Żyrardowie. Tam zwyciężali: Bartosz OPŁOCKI (ksp -10), Angelika PAKUŁA (IIA) – (ksp -10), Anna PAKUŁA (IIB) –  bieg terenowy ze strzelaniem (kpn) oraz konkurencja rzutowa.

Dziękujemy strzelcom za bardzo dobre występy. Gratulujemy osiągniętych  wyników sportowych.

©2017 Liceum Ogólnokształcące w Nadarzynie
Projekt i realizacja: 10M